O nas

JPCS to zespół ekspertów, który od wielu lat działa w sektorze rachunkowości i księgowości. Przez ten czas współpracowaliśmy z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami, doskonale poznając i rozwiązując problemy, z jakimi na co dzień stykają się działy finansowe. Co pozwoliło nam dokładnie zgłębić dynamikę i problemy rynku, a także zdobyć doświadczenie i praktyczną wiedzę, dzięki której dziś możemy wdrażać metody usprawniające i optymalizujące pracę działów finansowych zarówno małych, jak i dużych firm.

Jesteśmy pasjonatami naszego zawodu. Oznacza to, że nasza praca jest dla nas przyjemnością i sprawia nam wiele satysfakcji. Ciągle doszkalamy się i stawiamy sobie coraz trudniejsze i ambitniejsze cele. Lubimy wyzwania, a każdy napotkany problem motywuje nas do działania.


Jesteśmy niezawodni, gdy chodzi o:

Zespół

JPCS to ludzie, którzy z pasją i zamiłowaniem podchodzą do swojej pracy. Nie boimy się wyzwań i motywujemy innych do ich podejmowania. Lubimy pracować z ludźmi, dzielić się wiedzą i pomagać innym w usprawnianiu i optymalizacji ich pracy.

Doświadczenie

Działając na rynku od wielu lat, współpracowaliśmy z międzynarodowymi firmami z różnych sektorów gospodarki. W tym czasie zdobyliśmy kompetencje i doświadczenie, które dziś pozwalają nam w sposób holistyczny rozwiązywać problemy i skutecznie optymalizować pracę działów księgowych oraz finansowych.

Ciągły rozwój

Gospodarka, zmiany legislacyjne, a także wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych to aspekty, które nie pozwalają nam zaprzestać na szablonowych rozwiązaniach. Dynamiczna sytuacja na rynku wymaga ciągłego rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności i kompetencji. Jest to dodatkowym atutem naszej pracy – dzięki nieustannemu rozwojowi, działamy skuteczniej.

Specjalistyczna wiedza

Wiedza to solidny filar naszej firmy. W tak ścisłej, a jednocześnie dynamicznej i bezkompromisowej dziedzinie, jaką są finanse i księgowość, nie można pozwolić sobie na brak tej podstawowej kompetencji. Posiadamy nie tylko niezbędne wykształcenie i doświadczenie, ale także ciągle doszkalamy się i na bieżąco monitorujemy sytuacje różnych branż na rynku. Dzięki temu nasza usługa jest kompleksowa i często jest odpowiedzią wyprzedającą problemy, które pojawią się na rynku.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas lub podjąć z nami współpracę?

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego
– chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

506-604-100

kontakt@jpcs.pl

Formularz kontaktowy